Neohodnotené

Duplex RDH5-L

Jednotka DUPLEX RDH5-L je určená na odvetrávanie vlhkých priestorov menších bazénov a wellness centier.

Momentálne nedostupné
Kód: 52
€24
Kategória: Rekuperácia

Jednotka DUPLEX RDH5-L je určená na odvetrávanie vlhkých priestorov menších bazénov a wellness centier. Vďaka inovatívnemu riešeniu založenému na dostatočnom vetraní s rekuperáciou tepla, dodatočnej cirkulácii a prípadnom dohreve, môže zaistiť vhodné vnútorné prostredie bez nutnosti použitia vstavaného alebo externého odvlhčovača. Predstavuje teda ekonomicky zaujímavé a plne funkčné riešenie pre vetranie týchto priestorov.

Jednotka je kompletne vyrobená z lakovaných dielov a je určená na vetranie vlhkých priestorov bazénov s odolnosťou proti bazénovej chémii, vrátane bazénov so slanou vodou. Odolnosť proti korózii v slanom prostredí zodpovedá STN ISO9227 NSS pre test na 480 hodín.

V základnom prevedení obsahuje cirkulačný a odsávací EC ventilátor typu voľného obežného kolesa, protiprúdový rekuperačný výmenník tepla, cirkulačnú a by-passovú klapku so servopohonmi, teplovodný ohrievač, predfilter čerstvého prívodného a odsávaného vzduchu z ťahokovu, filter cirkulačný s triedou filtrácie G4 a návod a údržbe. Súčasťou jednotky je aj sifón odvodu kondenzátu. Vstavaný digitálny regulačný modul, vrátane integrovaných snímačov teplôt TA, Ti2 a riadenia ventilátorov, zaisťuje rovnováhu medzi privádzaným a odvádzaným vzduchom vo všetkých prevádzkových režimoch zariadenia. Súčasťou dodávky sú čidlo vonkajšej teploty (je nutné osadiť na vonkajšiu stenu domu) a čidlo vnútornej teploty (osadiť do bazénovej haly). Vonkajší snímač prepojiť do jednotky, vnútorné čidlo pripojiť do ovládača CP alebo do jednotky pri realizácii bez ovládača.

Odporúča sa pripojiť voliteľné čidlo relatívnej vlhkosti v priestore bazénovej haly. Štandardný modul regulácie je vybavený vstavaným webserverom pre možnosť ovládania cez internet, bez nutnosti inštalácie ovládača alebo možný diaľkový prístup pre nastavenie alebo servis.

 

odkaz RDH5-L: https://www.atrea.cz/cz/d3_duplex_rdh

oficiální videa společnosti ATREA:
https://www.youtube.com/channel/UCGq2enlGVPb0rcV5_GiE8JA/videos

Späť do obchodu